Unia Swarzędz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Aktualności

MECZ Z NIELBĄ WĄGROWIEC

  • autor: filip.malicki, 2018-05-18 19:17

ZBIÓRKA NA MECZ Z NIELBĄ WĄGROWIEC NA UNII O GODZ 9:15 , MECZ : 10:00, ZABIERAMY STROJE, OCHRANIACZE, LEGITYMACJE SZKOLNE

KADRA :         

  • Bogusławski Mateusz           
  • Bukowski Piotr             
  • Chmielewski Jan                        
  • Błażejak Eryk
  • Kroczyński Kacper
  • Kędzia Jakub
  • Janik Kacper
  • Hojna Maksymilian
  • Jankowski Patryk           
  • Mendzelewski Michał
  • Woźniak Kacper
  • Krajewski Oliwier                                                                           
  • Rozenkowski Kacper
  • Schedler Piotr
  • Przybyliński Tymek
  • Sójka Michał
  • Duda Bartosz
  • Żak Olaf

OBÓZ DOCHODZENIOWY

  • autor: filip.malicki, 2018-05-15 10:36

page1image576

DLA KOGO:

Oferta zgrupowania dochodzeniowego 30.VII – 4.VIII.2018

Zgrupowanie skierowane jest do młodych piłkarzy, którzy ambitnie podchodzą do piłki nożnej i zależy im na doskonaleniu oraz rozwijaniu swoich piłkarskich umiejętności, pod okiem najlepszych trenerów.

PLAN DNIA:

9.30 Zbiórka w klubie
10.00 - 12.00 Trening I ( Forma treningu ukierunkowanego na daną kategorie wiekową )
12.30 – 13.00 Obiad
13.00 
– 15.00 Zajęcia dodatkowe (Testy piłkarskie, analiza, indywidualizacja, dietetyk, zabawy ) 15.00 - 17.00 Trening II (Forma gry kontrolnej lub turniej)
17.30 - 18.00 Podwieczorek
18.15 
– 19.00 Basen
19.15 Odbiór dzieci

OFERUJEMY:

  • realizacja programu obozu,

  • opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej,

  • wyżywienie (obiad i podwieczorek, energetyczna przekąska )

 

  • ubezpieczenie NNW,

  • spotkanie z dietetykiem w sporcie

  • ocena poziomu sprawności ogólnej i zaawansowania technicznego każdego zawodnika.

    Testy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu monitorującego.

  • indywidualizacja procesu treningowego w formie zajęć korygujących słabe elementy oraz

    treningu z trenerem przygotowania motorycznego

  • analizę rozegranych meczów na bazie nagrań wideo

    UWAGA!!! W celu zapisania się na zgrupowania prosimy karty zgłoszeń dostarczyć do klubu do dnia 18.05.2018.  (https://s2.fbcdn.pl/9/clubs/72879/data/docs/oboz-dochodzeniowy.pdf)


MECZ Z POLONIA I ŚRODA WLKP

  • autor: filip.malicki, 2018-05-11 19:15

ZBIÓRKA NA MECZ Z POLONIA I ŚRODA WLKP W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ , UL. SPORTOWA 12 O GODZ 9:15 , MECZ : 10:00, ZABIERAMY STROJE, OCHRANIACZE, LEGITYMACJE SZKOLNE

KADRA :         

  • Bogusławski Mateusz           
  • Bukowski Piotr             
  • Chmielewski Jan                        
  • Błażejak Eryk
  • Kroczyński Kacper
  • Kędzia Jakub
  • Janik Kacper
  • Hojna Maksymilian
  • Matuszak Mateusz           
  • Mendzelewski Michał
  • Woźniak Kacper
  • Krajewski Oliwier                                                                           
  • Rozenkowski Kacper
  • Schedler Piotr
  • Przybyliński Tymek
  • Sójka Michał

MECZ Z SPN SZAMOTUŁY

  • autor: filip.malicki, 2018-04-27 19:57

ZBIÓRKA NA MECZ Z SPN SZAMOTUŁY O GODZ 11:15 NA UNII, MECZ : 12:00, ZABIERAMY STROJE, OCHRANIACZE, LEGITYMACJE SZKOLNE

KADRA :         

  • Bogusławski Mateusz           
  • Bukowski Piotr             
  • Chmielewski Jan                        
  • Błażejak Eryk
  • Kroczyński Kacper
  • Janik Kacper
  • Lemiesz Damian
  • Jankowski Patryk
  • Głowiński Maciej
  • Hojna Maksymilian
  • Brożyński Mateusz           
  • Mendzelewski Michał
  • Woźniak Kacper
  • Krajewski Oliwier                                                                           
  • Rozenkowski Kacper
  • Schedler Piotr
  • Przybyliński Tymek
  • Sójka Michał

MECZ Z UKS AP REISSA I POZNAŃ

  • autor: filip.malicki, 2018-04-20 16:03

ZBIÓRKA NA MECZ Z UKS AP REISSA I POZNAŃ (BARANOWO , UL. WYPOCZYNKOWA 93) O GODZ 12:15 MECZ : 13:00, ZABIERAMY STROJE, OCHRANIACZE, LEGITYMACJE SZKOLNE

KADRA :         

  • Bogusławski Mateusz           
  • Bukowski Piotr             
  • Chmielewski Jan                       
  • Duda Bartosz 
  • Błażejak Eryk
  • Kroczyński Kacper
  • Janik Kacper
  • Lemiesz Damian
  • Hojna Maksymilian           
  • Kędzia Jakub
  • Mendzelewski Michał
  • Woźniak Kacper
  • Krajewski Oliwier                         
  • Matuszak Mateusz                                                   
  • Rozenkowski Kacper
  • Schedler Piotr
  • Przybyliński Tymek
  • Sójka Michał

MECZ Z AP BŁEKITNI OWIŃSKA

  • autor: filip.malicki, 2018-04-13 18:57

ZBIÓRKA : 9:15 OWIŃSKA , UL. POPRZECZNA 12 , MECZ : 10:00, ZABIERAMY STROJE, OCHRANIACZE, LEGITYMACJE SZKOLNE

KADRA :         

  • Bogusławski Mateusz           
  • Bukowski Piotr             
  • Chmielewski Jan                       
  • Duda Bartosz 
  • Głowiński Maciej 
  • Janik Kacper
  • Lemiesz Damian
  • Jankowski Patryk            
  • Kędzia Jakub
  • Mendzelewski Michał
  • Woźniak Kacper                          
  • Matuszak Mateusz                                                   
  • Rozenkowski Kacper                      
  • Żak Olaf
  • Schedler Piotr
  • Przybyliński Tymek
  • Sójka Michał

MECZ Z WARTĄ POZNAŃ

  • autor: filip.malicki, 2018-04-06 19:13

ZBIÓRKA : 9:00 UNIA , MECZ : 10:00, ZABIERAMY STROJE, OCHRANIACZE, LEGITYMACJE SZKOLNE

KADRA :

  • Błażejak Eryk           
  • Bogusławski Mateusz           
  • Bukowski Piotr             
  • Chmielewski Jaś                        
  • Duda Bartosz 
  • Głowiński Maciej
  • Hojna Maksymilan  
  • Janik Kacper
  • Jankowski Patryk            
  • Kędzia Jakub
  • Krajewski Oliwier
  • Kroczyński Kacper                          
  • Matuszak Mateusz                                                   
  • Rozenkowski Kacper                      
  • Żak Olaf
  • Piotr Schedler
  • Tymek Przybyliński
  • Michał Sójka

BADANIA LEKARSKIE

  • autor: filip.malicki, 2018-03-20 07:40

W SOBOTĘ 24.03 O GODZ. 10:30 W BIURZE NA UNII ODBĘDĄ SIĘ BADANIA DLA ROCZNIKA 2004. NA PONIŻSZEJ GRAFICE DATA WAŻNOŚĆI ORAZ INFORMACJA JAKIE BADANIA MUSI ZAWODNIK ZROBIĆ . BRAK WPISANEJ DATY WAŻNOŚCI LUB ZAWODNIKA NA LISCIE OZNACZA ŻE NIE MAM JEGO KARTY.

NAZWISKO IMIĘ ROCZNIK dyscyplina  lekarz/ data ważności / potrzebne badania

  • Błażejak Eryk 2004 PN reha 24.04            
  • Bogusławski Mateusz 2004 PN reha 13.12.2017            
  • Brożyński  Mateusz  2004 PN Hess 29.03.2017            
  • Bukowski Piotr 2004 PN nasz 29.03            
  • Chmielewski Jaś 2004 PN nasz 25.11            
  • Cupryniak Mateusz 2004 PN nasz 29.03            
  • Duda Bartosz 2004 PN nasz 29.03  EKG MORFOLOGIA OB. GLUKOZA BADANIE MOCZU 
  • Głowiński Maciej 2004 PN nasz 31.04 EKG MORFOLOGIA OB. GLUKOZA BADANIE MOCZU
  • Hojna Maksymilan  2004 PN nasz 29.03  GLUKOZA   
  • Janik Kacper 2004 PN nasz 29.03   EKG MORFOLOGIA OB. GLUKOZA BADANIE MOCZU
  • Jankowski Patryk 2004 PN nasz 29.03            
  • Kędzia Jakub 2004 PN nasz 29.03 EKG MORFOLOGIA OB. GLUKOZA BADANIE MOCZU
  • Krajewski Oliwier 2004 PN 29.03 EKG MORFOLOGIA OB. GLUKOZA BADANIE MOCZU
  • Kroczyński Kacper 2004 PN                
  • Lemiesz Damian 2004 PN nasz 29.03            
  • Matuszak Mateusz 2004 PN                
  • Mendzelewski Michał 2004 PN Hipokrates 28.04            
  • Nowacki Michał 2004 PN                
  • Ostrowski Bartosz 2004 PN nasz 29.03            
  • Rozenkowski Kacper 2004 PN nasz 29.03 GLUKOZA    
  • Sieradzki Kacper 2004 pn                
  • Wożniak Kacper 2004 PN nasz 29.03 EKG       
  • Żak Olaf 2004 PN reha 21.08            

TRENINGI W II TYGODNIU FERII

  • autor: filip.malicki, 2018-02-19 06:41

PONIEDZIAŁEK : 18:45 - 20:150 ORLIK NA OS. MIELŻYŃSKIEGO 3A

ŚRODA : 18:30 - 20:00 UNIA

PIĄTEK : 18:30 - 20:00 UNIA

SOBOTA : SPARING , ZBIÓRKA 9:15 UNIA


Zgrupowanie Nowa Ruda

  • autor: filip.malicki, 2018-02-02 14:49

Termin Wyjazdu: 10 - 17.02.2018 NOWA RUDA

Numer zgłoszenia do kuratorium 7767/WIE/2018-2

Zbiórka 10.02.2018 o godzinie 8.40 pod Klubem SKS Unia Swarzędz. Powrót około 14.00 17.02.2018.

Wszystkie dzieci koniecznie ważne legitymacje do oddania przed wyjazdem ze Swarzędza.
WSZYSCY W NIEBIESKICH KOSZULKACH NA WYJAZD

Lista do spakowania na obóz:

1. PASTA I SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW ,MYDŁO W PŁYNIE +SZAMPON (2w1) .
2. RĘCZNIK KĄPIELOWY (NAJWYGODNIEJ 2 ŚREDNIE )
3. TERMOS LUB KUBEK TERMICZNY
4. KLAPKI, KĄPIELÓWKI
5. KOSZULKI TRENINGOWE ,KONIECZNIE PODPISANE
6. SPODENKI TRENINGOWE, ODZIEŻ TERMICZNA, ORTALION
7. GETRY, OCHRANIACZE
8. STROJE KLUBOWE (meczowe)
9. OBUWIE TRENINGOWE (HALA, BOISKO)  I  OBUWIE DO CHODZENIA PO TRENINGU
10. DRES NAJLEPIEJ KLUBOWY JEŻELI DZIECKO NIE MA KLUBOWEGO TO INNY + SPODNIE NA ZMIANĘ
11. CZAPKA I RĘKAWICZKI
12. KURTKA WIATRÓWKA
13. KOSZULKI Z KRÓTKIM RĘKAWEM DO CHODZENIA TAK ŻEBY DZIECKO MOGŁO SIĘ
PRZEBIERAC PO TRENINGU.
14. SKARPETKI, SLIPKI PO PARZE NA KAŻDY DZIEŃ
15. PLECAK LUB WOREK
16. KIESZONKOWE -wg uznania ale nie za dużo gdyż jedziemy na obóz nie wakacje ;)
17. ROLER LUB BUTELKĘ DO ROLOWANIA

HARMONOGRAM DNIA :


7.30 - Pobudka

7.40 - 8.00 Rozruch

8.00 - 8.30 Toaleta poranna

8.30 - 9.10 Śniadanie

10.00 - 10.30 Przygotowanie i przejście na trening

10.30 - 12.00 Trening I

12.00 - 13.00 Toaleta i porządki

13.00 - 13.40 Obiad

13.40 - 15.00 Cisza poobiednia (sen, nauka)

15.00 - 15.30 Przygotowanie i przejście na trening

15.30 - 17.00 Trening II

17.00 - 18.00 Toaleta i porządki

18.00 - 18.40 Kolacja

19.00 - 19.30 Odprawa integracyjna

19.30 - 20.00 Przygotowanie i przejście na trening

20.00 - 21.00 Zabawy integracyjne

21.30 - 22.00 Toaleta wieczorna

22.00 - 7.00 Cisza nocna


KONTAKT Z RODZICAMI/OPIEKUNAMI 17.00 – 18.00 ( telefony dostępne do 22.00)

 


Archiwum aktualności


Losowa galeria

MIESZKO II GNIEZNO 1-5 UNIA SWARZĘDZ
Ładowanie...

Reklama

Najnowsza galeria

POLONIA CUP
Ładowanie...

Zegar