Logowanie

Aktualności

MECZ Z NIELBĄ WĄGROWIEC (21.05)

• autor: filip.malicki, 2017-05-19 21:20

W meczu z Nielbą Wągrowiec osiągamy wynik 3:3. Żadna ze stron nie jest zadowolona ze zdobycia w tym spotkaniu 1 pkt. Do przerwy nasza gra nie układała się tak jak to sobie wyobrażaliśmy, przez co przegrywaliśmy 1:0. W drugiej połowie chcąc wyrównać rywalizacje, otworzyliśmy się co wykorzystał zespół z Wągrowca podwyższając na 2:0. Za sprawą Bartosza Dudy udało nam się złapać kontakt w tej rywalizacji. Niestety chwile pożniej znowu traciliśmy 2 bramki, tracąc gola po stałym fragmencie gry. Koniec spotkania należał już w zupełnosci do nas. Ciągłe ataki oraz pełne zaangażowanie całego zespołu zepchneły zespół gości na ich połowe, czego efektem był drugi gol Bartosza Dudy. 5 min przed końcem spotkania gola głową zdobył Kacper Woźniak. Niestety był to ostatni gol w tej rywalizacji, nie starczyło nam już czasu by sięgnąć po pełną pule w tym meczu. Dzieki temu wynikowi nie tracimy kontaktu z piątym zespołem w lidze (Nielba Wągrowiec) i mamy realne szanse na ich przegonienie. Wyszliśmy w nastepującym składzie : Kędzia - Janik, Żak, Ostrowski - Jankowski , Głowiński - Duda , Rozenkowski - Krajewski