Logowanie

Aktualności

MECZ Z LECHEM POZNAŃ

• autor: filip.malicki, 2017-06-10 13:47

Niestety przegrywamy bardzo wysoko z Lechem Poznań mimo tego iż nawet prowadziliśmy w meczu. W pierwszej połowie skupialiśmy się przede wszystkim na defensywie, próbując zaskoczyć zespół gospodarzy grą z kontrataku. Niestety mimo kilku okazji nie udało nam się zdobyć w tej połowie bramki, w dodatku w ostatniej minucie pierwszej połowy to zespół z Poznania wyszedł na prowadzenie. W drugiej połowie naszym zadaniem było zaatakowanie przeciwnika w ciągu pierwszych 10 minut. To zadanie udało nam się doskonale gdyż po bramkach Oliwera Krajewskiego oraz Bartosza Dudy wyszliśmy na prowadzenie w tym spotkaniu. Niestety ostatnie 15 min należało już do Lecha Poznań. Błędy indywidualne, sędziego i sporo szczescia drużyny gospodarzy pomogły im w zdobywaniu kolejnych goli. My z kolei nie mając nic do stracenia próbowaliśmy zdobyć kolejne bramki. Niestety nawet na otarcie łez nie udało nam się zdobyc bramki z rzutu karnego w koncówce i przegrywamy łącznie 7:2. Mecz gra się całe 60 min, nam starczyło sił oraz koncentracji tylko na 45 min za co dostaliśmy porządną lekcje. Przed nami ostatnia kolejka w grupie mistrzowskiej, gdzie zagramy z AP Reissa i potem przygotowania do nastepnego sezonu w I lidzę gdzie wejdziemy na duże boisko i grę po 11 zawodników. W tym ostatnim meczu nie mamy nic do stracenia, jeśli uda nam się zagrać przez 60 min w pełni skoncentrowanym oraz na 100% to możemy pokusić sie o niespodzianke i awans o nawet 3 pozycje do góry w tabeli.